Weekly Winners 6/27/17 - 7/4/17


Congratulations to:

Shawn Walsh - Legit Speedway Park

Matt Cosner – Bedford Speedway

Alan Fink – Fulton Speedway

Terry Phillips – Salina Highbanks Speedway

Alex Ferree – Marion Center Speedway

Matt Sheppard – Canandaigua Motorsports Park

Eddie King Jr. – Wartburg Speedway

Jeff Waterman - 34 Raceway

Kelly Shryrock - Sports Park Raceway & Southern Iowa Speedway

Nathan Ballard - Benton County Speedway

PJ Oliver – New Egypt Speedway (pictured above)

Jared Miley – Thunder Mountain Speedway & Eriez Speedway

Clint Smith – Senoia Raceway (pictured below)

Brandon Sheppard – Plymouth Speedway, I-55 Raceway, Lincoln Speedway, Quincy Raceway & Fayette County Speedway (pictured below)

Bumper Jones – Southern New Mexico Speedway

Darron Fuqua - Salina Speedway, Thunder Hill Speedway & Central Missouri Speedway (pictured below)

Jack Sullivan – Greenville Speedway & Jackson Motor Speedway

Jason Bass - Buena Vista Raceway & Sports Park Raceway

Trent Ivey – Cherokee Speedway

Brian Rickman – Magnolia Motor Speedway (pictured below)

Joe Duvall - Lucas Oil Speedway (pictured below)

Tim McCreadie – Albany Saratoga Speedway (pictured below)

Brandon Beckendorf - Jackson Motorplex

David Smith - Buena Vista Raceway

Calvin Lange - Hancock County Speedway, Hamilton County Speedway & Sports Park Raceway

Myles Michehl - Sports Park Raceway

Cody Nielsen - Hancock County Speedway

Trent Elliott – Southern Oregon Speedway

Max Blair – Stateline Speedway & Little Valley Speedway

Robert Bublak – Albany Saratoga Speedway

Josh Richards – Portsmouth Raceway Park & Mansfield Motor Speedway

Logan Scott - Crawford County Speedway

Sturgis Skeeter - Thunder Hill Speedway

Austin Hubbard – Georgetown Speedway

Jason Deal – Tri County Racetrack

Dona Marcoullier – Merritt Speedway

Darrel DeFrance – Hamilton County Speedway

Daniel Smith - Buena Vista Raceway & Hamilton County Speedway

Rucker Orr – Talladega Short Track

Russ King – Lernerville Speedway

Kyle Berck – Junction Motor Speedway

Tanner English – Twin Cities Raceway Park

Justin Zeitner – Shelby County Speedway 

Derek Doll – Tyler County Speedway

Mat Williamson – Merrittville Speedway

Mark Newton – Senoia Raceway

Austin Horton – Talladega Short Track

 

 

 



Comment
* Required





540 Danforth Street
Coopersville, MI 49404

Toll-Free: 1-800-472-2464
Fax: 1-800-441-6875

HOURS (Eastern Time)
Monday-Thursday: 8:00am - 5:30pm
Friday: 8:00am - 5:00pm