Weekly Winners 7/3/18 - 7/9/18


Congratulations to:

Jordan Grabouski - Eagle Raceway

Josh Foster - Clay County Fair Speedway

Jason Minnehan - Sports Park Raceway

Tanner English – Clarksville Speedway

Mike Blazavich – Dog Hollow Speedway

Max McLaughlin – Land of Legends Raceway

RC Whitwell - Crawford County Speedway (pictured above)

Michael Lake – Elkins Raceway

Gregg Satterlee – Muskingum County Speedway (pictured below)

Max Blair – McKean County Raceway & Stateline Speedway

Craig VonDohren – Grandview Speedway

JD Johnson – Belleville High Banks

Derek Green - Kossuth County Speedway & Mason City Motor Speedway

Jared Boumeester - Mississippi Thunder Speedway

Camaron Marlar – Lake Cumberland Speedway

Pat Graham - Stuart International Speedway

Louie Jackson – Cornwall Motor Speedway

Mike Marlar – Deer Creek Speedway

Darron Fuqua - I-35 Speedway, Lucas Oil Speedway & Lakeside Speedway

Brandon Sheppard – Dubuque Speedway

Mike Maresca – Sharon Speedway

Gene Henrie - Sweetwater Speedway

Michael Norris – Lernerville Speedway

Cody Nielsen - Hancock County Speedway & Kossuth County Speedway

Brian Shirley – Quincy Raceway & Lincoln Speedway

Logan Roberson – Winchester Speedway

Zack VanderBeek - Deer Creek Speedway (pictured below)

Brandon Spanjer - Dawson County Raceway

Stewart Friesen – Fonda Speedway

Ralph Morgan Jr. – Port Royal Speedway

Neil Baggett – Greenville Speedway & Magnolia Motor Speedway (pictured below)

Kent Robinson – Brownstown Speedway

Will Vaught – Lake Ozark Speedway

Corey Jones - Proctor Speedway

Todd Boulware - Buena Vista Raceway

Mike Spatola – Fairbury American Legion Speedway

Dave Constantino – Glen Ridge Motorsports Park

Brandon Thirlby – I-96 Speedway

Myles Michehl - Hamilton County Speedway

Mike Bowman – Merrittville Speedway

Danny Johnson – Land of Legends Raceway

David Rieks - Marshalltown Speedway

Darrel DeFrance – Hamilton County Speedway

Jimmy Phelps – Brewerton Speedway & Utica-Rome Speedway (pictured below)

Kelly Shryock - Kossuth County Speedway & Hancock County Speedway

Andy Bryant - Lakeside Speedway

EJ McAuliffe – Albany Saratoga Speedway

Jeff Strunk – Grandview Speedway

Clint Hatlestad - Arlington Raceway

Andy Bishop - Southern Illinois Raceway

Ayrton Gennetten - Southern Illinois Raceway

Zach Hubbard - Southern Illinois Raceway




Comment
* Required





540 Danforth Street
Coopersville, MI 49404

Toll-Free: 1-800-472-2464
Fax: 1-800-441-6875

HOURS (Eastern Time)
Monday-Thursday: 8:00am - 5:30pm
Friday: 8:00am - 5:00pm